Скупштина Града | Град Ниш

Скупштина Града

Мр Раде Рајковић

Rade Rajkovic malaПредседник Скупштине

Проф. др Миле Илић

prof-dr-mile-ilic malaЗаменик председника Скупштине

Ружица Ђорђевић

Ruzica Djordjevic malaСекретар     Скупштине

Милена Костић

Milena Kostic malaЗаменик секретара Скупштине


Одборници Скупштине Града Ниша

 

Одборничка група АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ –  СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ
01. проф. др Зоран Перишић Шеф Одборничке групе
02. Иван Јовановић Заменик шефа одб. групе
03. Марија Карличић – Станковић
04. Милица Штрбо
05. Мирјана Миладиновић
06. Јелена Нешић
07. Бобан Џунић
08. Данијела Банићевић
09. Миљана Петровић – Пуношевац
10. Милош Секулић
11. Марко Величковић
12. Гордана Радосављевић
13. Урош Радуловић
14. Бојан Маринковић
15. Десанка Спасић
16. Пеђа Димитријевић
17. Драгољуб Кулић
18. Милан Станојковић
19. Драган Ђорђевић
20. Марија Живковић
21. Александар Стојичић

 

Одборничка група СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ
01. Александар Цветковић Шеф Одборничке групе
02. проф. др Марија Игњатовић Заменик шефа одб.групе
03. проф. др Миле Илић
04. Сузана Радовановић  
05. Славољуб Влајковић
06. Дарко Николић
07. Небојша Богдановић

 

Одборничка група НИШ МОЈ ГРАД
01. Драгослав Ћирковић Шеф
02. Бранислав Јовановић Заменик шефа
03. Емилија Марјановић

 

Одборничка група ПОКРЕТ СОЦИЈАЛИСТА – УЈЕДИЊЕНА СЕЉАЧКА СТРАНКА – ОДГОВОРНО ЗА НИШ
01. Добривоје Љујић Шеф Одборничке групе
02. Сања Јефић Бранковић Заменик шефа одб. групе
03. мр Раде Рајковић
04. Душица Давидовић
05. Чедомир Здравковић
06. Драган Стојановић

 

Одборничка група ДОСТА ЈЕ БИЛО – НИШ
01. Срђан Нонић Шеф Одборничке групе
02. Марко Стојановић Заменик шефа одб. групе
03. Радмила Поповић
04. Дејан Петковић
05. Драгослав Петровић

 

Одборничка група ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА – РУСКА СТРАНКА
01. Никола Илић Шеф Одборничке групе
02. Мирослав Милосављевић Заменик шефа одб. групе
03. Мирослав Крстић
04. Јелена Ђорђевић
05. Јовић Душан

 

Одборничка група ПУПС- ДВЕРИ
01. Александра Матић Шеф
02. Томислав Петровић Заменик шефа
03. Милун Милојковић

 

Одборничка група СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА
01. Никола Савић Шеф Одборничке групе
02. Надица Стоичков Заменик шефа одб. групе
03. Стефан Илић
04. Славица Мирковић
05. Небојша Младеновић

 

Одборничка група ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА
01. Миодраг Станковић Шеф Одборничке групе
02. Владимир Домазет Заменик шефа одб. групе
03. Новак Стојановић

 

Одборници
01. Момир Стојановић Искрено за Ниш
02.  др Горан Ђорђевић ДСС
03. Марина Дејановић СНП