Skupština Grada

image_pdfimage_print

Mr Rade Rajković

Rade Rajkovic malaPredsednik Skupštine

Prof. dr Mile Ilić

prof-dr-mile-ilic malaZamenik predsednika Skupštine

Ružica Đorđević

Ruzica Djordjevic malaSekretar     Skupštine

Milena Kostić

Milena Kostic malaZamenik sekretara Skupštine


Odbornici Skupštine Grada Niša

Odbornička grupa ALEKSANDAR VUČIĆ –  SRBIJA POBEĐUJE
01. prof. dr Zoran Perišić Šef Odborničke grupe
02. Ivan Jovanović Zamenik šefa odb. grupe
03. Marija Karličić – Stanković  
04. Milica Štrbo  
05. Mirjana Miladinović  
06. Jelena Nešić  
07. Boban Džunić  
08. Danijela Banićević  
09. Miljana Petrović – Punoševac  
10. Miloš Sekulić  
11. Marko Veličković  
12. Gordana Radosavljević  
13. Uroš Radulović 21.Nikola Ilić
14. Bojan Marinković 22.Miroslav Milosavljević
15. Desanka Spasić 23.Marina Dejanović
16. Peđa Dimitrijević 24.Miroslav Krstić
17. Dragoljub Kulić 25.Jović Dušan
18. Milan Stanojković 26.Aleksandar Stojičić
19. Dragan Đorđević 27.Dušica Davidović
20. Marija Živković 28.Mirko Zečević
Odbornička grupa SOCIJALISTIČKA PARTIJA SRBIJE
01. Aleksandar Cvetković Šef Odborničke grupe
02. prof. dr Marija Ignjatović Zamenik šefa odb.grupe
03. prof. dr Mile Ilić  
04. Suzana Radovanović  
05. Slavoljub Vlajković  
06. Darko Nikolić  
07. Nebojša Bogdanović  
Odbornička grupa DEMOKRATSKA STRANKA
01. Miodrag Stanković Šef Odborničke grupe
02. Vladimir Domazet Zamenik šefa odb. grupe
03. Novak Stojanović  
Odbornička grupa NIŠ MOJ GRAD
01. Dragoslav Ćirković Šef
02. Branislav Jovanović Zamenik šefa
03. Emilija Marjanović  
Odbornička grupa POKRET SOCIJALISTA – UJEDINJENA SELJAČKA STRANKA – ODGOVORNO ZA NIŠ
01. Dobrivoje Ljujić Šef Odborničke grupe
02. Sanja Jefić Branković Zamenik šefa odb. grupe
03. mr Rade Rajković  
04. Čedomir Zdravković  
05. Dragan Stojanović  
,,NIŠKA INICIJATIVA,,
01. Srđan Nonić Šef Odborničke grupe
02. Radmila Popović Zamenik šefa odb. grupe
03. Dejan Petković  
04. Dragoslav Petrović  
Odbornička grupa SRPSKA RADIKALNA STRANKA
01. Nikola Savić Šef Odborničke grupe
02. Nadica Stoičkov Zamenik šefa odb. grupe
03. Stefan Ilić  
04. Slavica Mirković  
05. Nebojša Mladenović  
Odbornici
01. Momir Stojanović Iskreno za Niš
02.  dr Goran Đorđević DSS
03. Marko Stojanović DJB
04. Jelena Đorđević DVERI
05. Milun Milojković PUPS
06. Tomislav Petrović DVERI