Saopštenje za medije Gradske izborne komisije

image_pdfimage_print

Gradska izborna komisija utvrdila je preliminarne rezultate izbora održanih 24.04.2016. i na osnovu utvrđenih rezultata donela odluku o ponavljanju izbora na 20 biračkih mesta.

Ponovljeni  izbori za odbornike Skupštine Grada Niša  će se održati u subotu 30. aprila 2016. godine, na biračkim mestima na kojima je Gradska izborna komisija Niš poništila glasanje i to:

134. GRAD NIŠ
134.1. GRADSKA OPŠTINA MEDIJANA
4 OŠ „DUŠAN RADOVIĆ“ NIŠ, ĐERDAPSKA BR. 45 Jelene Glavaški, Jelene Ćetković, Josipa Slavenskog, Krste Stefanovića, Leonarda Da Vinčija i Majakovskog
11 OŠ „ĆELE KULA“ NIŠ, RADNIH BRIGADA BR. 28 Bulevar Nemanjića 58-78
36 GIMNAZIJA „9.MAJ“ NIŠ, JERONIMOVA BR. 18 7. jula 1-25a i 2-24, Jeronimova, Kralja Stevana Prvovenčanog 1-29, Lole Ribara, Mačvanska, Milentijeva i Svetosavska
40 OŠ „RATKO VUKIĆEVIĆ“ NIŠ, RATKA VUKIĆEVIĆA BR. 5 Branislava Nušića, Vojvode Mišića 1-7, Dobrice Milutinovića, Ivana Gundulića, Prvomajska 1-7 i 2-4a, Prote Matije Nenadovića, Ratka Vukićevića, Sestre Baković, Tome Roksandića, Filipa Višnjića i Čairska
43 OŠ „DOSITEJ OBRADOVIĆ“ NIŠ, KRALJEVIĆA MARKA BR. 13 Deligradska, Episkopska 2-52, Marije Bursać, Stanka Vlasotinčanina, Stojana Novakovića, Trg 14. oktobra i Hilandarska
45 OŠ „RADOJE DOMANOVIĆ“ NIŠ, GENERALA MILOJKA LEŠJANINA BR. 49A Jovana Ristića 1-45 i 2-38, Jugovićeva, Novopazarska 1-21 i 2-20, Sokolska i Trg Kralja Aleksandra Ujedinitelja 2-10 i bb
                  134.2. GRADSKA OPŠTINA PALILULA
16 OŠ „KOLE RAŠIĆ“ NIŠ, VASE ČARAPIĆA BR. 8B Aleksandra Petrovića, Gorička 1-39a i 2-34, Dejana Mančića, Kragujevačka, Negotinska i prilaz, Njegoševa, Smederevska i Cerska
34 OŠ „DESANKA MAKSIMOVIĆ“ MRAMOR Batušinački put, Vikend naselje, Mramor, Mramorsko brdo i Toplička
45 OŠ „BRANKO RADIČEVIĆ“ BERBATOVO 14. oktobar, Barska, Bebratovo bb, Vlaška, Ibrovička, Izvorska, Omladinska, Palih boraca, Partizanskog odreda, Pionirska, Planinski vis, Pobede, Slobode, Solunskog fronta i Stevana Sremca

 

134.3. GRADSKA OPŠTINA CRVENI KRST

4 ETŠ „NIKOLA TESLA“ NIŠ, ALEKSANDRA MEDVEDEVA BR. 16 Bulevar Nikole Tesle
12 MK „POPOVAC“ POPOVAC Ive Lole Ribara, Jablanička, Maršala Tita, Mileta Đurđanovića, Miluna Stoiljkovića, Nišavska i prilazi, Poljska, Popovac bb i Sjenička
19 OŠ „LELA POPOVIĆ“ VELE POLJE Vele Polje
20 MK „MILJKOVAC“ MILJKOVAC Miljkovac
27 DOM KULTURE GORNJA TOPONICA Vikend naselje, Gornja Toponica i Livadice

 

134.4. GRADSKA OPŠTINA PANTELEJ

9 OŠ „NJEGOŠ“ NIŠ, RATKA PAVLOVIĆA BR. 60 Dalmatinska, Dr Vojislava Vučkovića, Ivana Gorana Kovačića, Ilije Birčanina, Jelašnička, Kneza Mihajla Obrenovića 1-27 i 2-30, Kninska, Kotorska, Koče Kapetana 2-28, Milana Blagojevića, Milovana Glišića, Pionirska i Hadži Prodanova
11 OŠ „NJEGOŠ“ NIŠ, RATKA PAVLOVIĆA BR. 60 Žikice Jovanovića Španca, Ibarska 1-17 i 2-10, Justina Popovića 1-29a i 2-20a, Knjaževačka 1-137a i 2-100 i Proleterska i prilaz
12 OŠ „STEFAN NEMANJA“ NIŠ, KOSOVKE DEVOJKE BB Bečejska, Bore Đorđevića – Kokana, Vase Pelagića 70-82, Gnjilanska, Despotovačka, Javorska, Kičevska, Koparska, Kraljevačka, Niška, Novice Žigića – Bože, Petra Žikića – Maksa, Posavska, Sedam sekretara SKOJ-a, Studenička, Tihomira Brankovića – Joce i Fruškogorska
16 OŠ „STEFAN NEMANJA“ NIŠ, KOSOVKE DEVOJKE BB Vršačka, Zagorke Nikolić, Karlovačka, Monahinje Jefimije i Somborska
23 OŠ „KARAĐORĐE“ GORNJI MATEJEVAC Gornji Matejevac bb, Obilićeva, Oblačića Rada, Orlovića Pavla, Padinska, Pasuljarska, Petrovdanska, Pop Ignjatova, Potočka, Prosvetina, Radnička, Rajićeva, Ratka Pavlovića, Savska, Svete Trojice, Svetog Jovana, Sinđelićeva, Sportska, Stanoja Glavaša, Starine Novaka, Starca Vujadina, Studenička, Takovska, Terzinska, Tihomira Brankovića, Umetnička, Hajduk Veljkova i prilaz, Calkova, Cerska, Crkvena, Čanićevska, Čarenska, Čegarska, Čonićevo sokače i Školsko sokače
29 VATROGASNI DOM KAMENICA 7. jula, Vikend naselje, Voje Rinčića, Kamenica, Radmile Kovačević i Čegarska

 

Predsednica Gradske izborne komisije

Jelena Žarić Kovačević

Možda Vas zanima i sledeće...